Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
VOLKSWAGEN CADDY 2.0 TDI SCR BMT Family ALUFELNI VONÓHOROG TEMPOMAT ÜLÉSFŰTÉS KARTÁMASZ BLUETOOTH
| Vételár: | 5 399 000 Ft |
| Gyártási év: | 2018/02 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 184 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 75 kW, 102 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Automata klíma |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 382 kg |
| Össztömeg: | 2 255 kg |
| Csomagtartó: | 750 liter |
| Leírás: | Ködfényszórók, Gyári Könnyűfém Felnik, Színezett- Hővédő Üvegezés, Vonóhorog, Elektromos Ablakemelők, Elektromos Tükörállítás, Bőr- Kormánykerék, Fedélzeti Computer, Tempomat, Fényre Sötétedő Tükrök, Gyári Audiorendszer, Bluetooth Telefonszett, Automata Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Fűthető Ülések, Dönthető Utasülések, stb. A GÉPJÁRMŰ VÉGIG MÁRKASZERVIZBEN SZERVIZELT, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKVÖETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, rádiós magnó, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






