Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
KIA STONIC 1.0 T-GDI Platinum 17ALU KAMERA PDC TEMPOMAT DIG.KLIMA CARPLAY MULTIKORMANY LED MENETFÉNY
| Vételár: | 4 549 000 Ft |
| Gyártási év: | 2020/06 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 100 000 km |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 998 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális klíma |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 120 kg |
| Össztömeg: | 1 650 kg |
| Csomagtartó: | 352 liter |
| Leírás: | Ködfényszórók, Gyári LED Nappali Menetfény, Gyári 17es Könnyűfém Felnik, Színezett- Hővédő Üvegezés, Gyári Tetősín, PDC- Parkradar, Tolatókamera, 4x Elektromos Ablakemelő, Elektromosan Behajtható Tükrök, Multifunkciós Bőrkormány, Tempomat, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, Színes Kijelzős Gyári Multimédia, Carplay és Android Autó Funkciók, Bluetooth Telefonszett, USB Csatlakozás, Digitális Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Állítható Ülésmagasság, Dönthető Utasülések, stb… A GÉPJÁRMŰ VÉGIG MÁRKASZERVIZBEN SZERVIZELT, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, esőszenzor, fedélzeti komputer, fékasszisztens, függönylégzsák, fűthető tükör, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






