Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
FORD FIESTA 1.1 Business Technology SÁVTARTÓ ÜLÉSFŰTÉS MULTIKORMANY USB BLUETOOTH
| Vételár: | 2 749 000 Ft |
| Gyártási év: | 2017/11 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 151 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1084 cm³ |
| Teljesítmény: | 63 kW, 86 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Automata klíma |
| Szín: | Sötétszürke (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 155 kg |
| Össztömeg: | 1 645 kg |
| Csomagtartó: | 311 liter |
| Leírás: | Színezett- Hővédő Üvegezés, Fűthető- Fűtőszálas Első Szélvédő, Elektromos Ablakemelők, Elektromos Tükörállítás, Multifunkciós Kormánykerék, Fedélzeti Computer, SÁVTARTÓ Asszisztens, SpeedLimiter, Gyári Audiorendszer, Gyári Telefontartó, USB Csatlakozási Felület, Bluetooth Telefonszett, Automata Klímaberendezés, Állítható Ülésmagasság, Fűthető Ülések, Dönthető Utasülések, stb… Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, centrálzár, deréktámasz, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, fűtőszálas szélvédő, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, rádiós magnó, sávtartó rendszer, szervokormány, színezett üveg, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






