Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
BMW 123d 204Le XENON PDC V.HOROG SPORTBELSŐ DIG.KLIMA TEMPOMAT Ü.FŰTÉS PROF.NAVI
| Vételár: | 2 990 000 Ft |
| Gyártási év: | 2010/11 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/11 |
| Km. óra állás: | 298 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hajtás: | Hátsó kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 150 kW, 204 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fehér (metál) |
| Kárpit színe (1): | Bordó |
| Kárpit színe (2): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 450 kg |
| Össztömeg: | 1 875 kg |
| Csomagtartó: | 330 liter |
| Leírás: | Xenon Fényszórók, Fényszórómosó Berendezés, Sportfutómű, 17es Gyári Könnyűfém Felnik, Színezett- Sötétített Hővédő Üvegezés, PDC- Grafikus Parkradar, Levehető Gyári Vonóhorog, 4x Elektromos Ablakemelő, Multifunkciós Bőr- Sportkormány, Tempomat, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, Gyári Színes Kijelzős PROFESSIONAL GPS Navigációs Rendszer, Bluetooth Telefonszett, Digitális Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Combtámaszos- Bőr- Sportülések, Fűthető Ülések, Dönthető Utasülések, stb… Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható combtámasz, állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr-szövet huzat, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszórómosó, függönylégzsák, fűthető első ülés, GPS (navigáció), indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sportfutómű, sportülések, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, xenon fényszóró, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garázsban tartott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






