Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
MITSUBISHI SPACE STAR 1.2 MIVEC Intense 56.000km KLIMA BLUETOOTH USB KÖDFÉNYSZÓRÓ
| Vételár: | 3 290 000 Ft |
| Gyártási év: | 2021/08 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/04 |
| Km. óra állás: | 56 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1193 cm³ |
| Teljesítmény: | 52 kW, 71 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Sárga (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 880 kg |
| Össztömeg: | 1 340 kg |
| Csomagtartó: | 175 liter |
| Leírás: | Ködfényszórók, Színezett- Hővédő Üvegezés, Elektromos Ablakemelők, Elektromos Tükörállítás, Állítható Kormányoszlop, Pioneer Premium Audiorendszer, Bluetooth, USB Csatlakozási Felület, Klímaberendezés, Állítható Ülésmagasság, Dönthető Utasülések, stb… Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fűthető tükör, indításgátló (immobiliser), ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






