Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
BMW X1 xDrive25d M Sport (Automata) LED FÉNYSZÓRÓ KAMERA F1 VÁLTÓ HEADUP SPORTBELSŐ
| Vételár: | 12 699 000 Ft |
| Gyártási év: | 2021/02 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/02 |
| Km. óra állás: | 84 000 km |
| Kivitel: | Városi terepjáró (crossover) |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1995 cm³ |
| Teljesítmény: | 170 kW, 231 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 620 kg |
| Össztömeg: | 2 180 kg |
| Csomagtartó: | 505 liter |
| Leírás: | TELJES GYÁRI M- SPORTCSOMAG! A GÉPJÁRMŰ VÉGIG BMW MÁRKASZERVIZBEN SZERVIZELT, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kormányváltó, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sávtartó rendszer, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vészfék asszisztens, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






