Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
VOLVO V60 1.6 [T3] R-Design Momentum R-DESIGN 150Le XENON V.HOROG ÜLÉSFŰTÉS TEMPOMAT DIG.KLIMA FRISS SZERVIZ
| Vételár: | 3 699 000 Ft |
| Gyártási év: | 2012/06 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 200 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1595 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 637 kg |
| Össztömeg: | 2 100 kg |
| Csomagtartó: | 430 liter |
| Leírás: | A GÉPJÁRMŰ NAPI HASZNÁLATBAN VAN! NINCS A TELEPHELYEN! MEGTEKINTÉSE CSAK ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN LEHETSÉGES! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, CD-s autórádió, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatóradar, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, frissen szervizelt, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






