Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
PEUGEOT BIPPER 1.4 HDi KLIMA CD AUDIO BLUETOOTH KIHANGOSÍTÓ ÚJONNAN MAGYARORSZÁGON VÁSÁROLT
| Vételár: | 949 000 Ft |
| Gyártási év: | 2011/09 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/11 |
| Km. óra állás: | 424 000 km |
| Kivitel: | Zárt |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1398 cm³ |
| Teljesítmény: | 50 kW, 68 LE |
| Szállítható szem. száma: | 2 fő |
| Ajtók száma: | 3 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Fehér |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 210 kg |
| Össztömeg: | 1 800 kg |
| Leírás: | A GÉPJÁRMŰ ÚJONNAN MAGYARORSZÁGON VÁSÁROLT, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), CD-s autórádió, centrálzár, elektromos ablak, elektromos tükör, immobiliser, manuális klíma, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






