Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
JEEP RENEGADE 2.0 Mjt Limited (Automata) 18ALU V.HOROG KAMERA BŐRBELSŐ NAVI SÁVTARTÓ HOLTTÉRFIGYELŐ Ü.FŰTÉS NAVI
| Vételár: | 4 490 000 Ft |
| Gyártási év: | 2015/09 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 160 000 km |
| Kivitel: | Terepjáró |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1956 cm³ |
| Teljesítmény: | 103 kW, 140 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Világosbarna |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 1 505 kg |
| Össztömeg: | 2 080 kg |
| Csomagtartó: | 351 liter |
| Leírás: | LIMITED KIVITEL! Nappali Menetfény, Gyári 18as Könnyűfém Felnik, Levehető Vonóhorog, Színezett- Hővédő Üvegezés, Tolatókamera, Parkradar, KeyLesGO Kulcsnélküli Rendszer, 4x Elektromos Ablakemelő, Elektromosan Behajtható Tükrök, HOLTTÉRFIGYELŐ Rendszer, Multifunkciós Bőrkormány, Fűthető Kormánykerék, Tempomat, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, SÁVTARTÓ Asszisztens, Színes Kijelzős Gyári Multimédia, GPS- Navigációs Rendszer, Bluetooth Telefonszett, USB és AUX Audio Csatlakozási Felületek, Digitális Klímaberendezés, Középső Kartámasz, ELEKTROMOS DIFFIZÁR, Középső Kartámasz, Teljes Fekete Bőrbelső, Fűthető Ülések, Elektromos Gerinctámasz, Dönthető Utasülések, stb… Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata (9 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, deréktámasz, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, EDS (elektronikus differenciálzár), elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető kormány, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, lejtmenet asszisztens, menetfény, oldallégzsák, plüss kárpit, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






