Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
KIA CEE'D 1.4 CVVT LX 58.000km PDC MULTIKORMANY KLIMA USB AUX AUDIO
| Vételár: | 2 899 000 Ft |
| Gyártási év: | 2013/08 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 58 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1396 cm³ |
| Teljesítmény: | 74 kW, 101 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 3 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 183 kg |
| Össztömeg: | 1 820 kg |
| Csomagtartó: | 380 liter |
| Leírás: | GARANTÁLT 58.000KM! Ködfényszórók, Színezett- Hővédő Üvegezés, PDC- Parkradar, Elektromos Ablakemelők, Elektromos Tükörállítás, Multifunkciós Kormánykerék, Fedélzeti Computer, Gyári Audiorendszer, AUX Audio és USB Csatlakozási Felületek, Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Dönthető Utasülések, stb… A GÉPJÁRMŰ VÉGIG SZERVIZELT, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető tükör, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, MP3 lejátszás, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






