Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI BMT SCR Highline DSG R-LINE CARPLAY KAMERA KÖVETŐRADAR ERGOCOMFORT ÜLÉS ÁLLÓFŰTÉS
| Vételár: | 7 399 000 Ft |
| Gyártási év: | 2020/03 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2027/10 |
| Km. óra állás: | 210 000 km |
| Kivitel: | Egyterű |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1968 cm³ |
| Teljesítmény: | 110 kW, 150 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális kétzónás klíma |
| Szín: | Ezüst (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 620 kg |
| Össztömeg: | 2 220 kg |
| Csomagtartó: | 834 liter |
| Leírás: | R-LINE Kivitel! Gyári LED Nappali Menetfény, LED Fényszórók, Fényszórómosó Berendezés, Gyári Könnyűfém Felnik, Színezett- Hővédő Üvegezés, PDC- Parkradar, Tolatókamera, 4x Elektromos Ablakemelő, Elektromos Tükörbehajtás, Multifunkciós Bőr- Kormánykerék, Távolságtartó Tempomat, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, Színes Kijelzős Gyári Multimédia, Carplay és Android Audio Funkciók, Digitális Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Autohold, Fűthető Ülések, Alcantara Belső Kárpitozás, Combtámaszos Sportülések, Ergocomfort Masszírozós Ülés, Dönthető Utasülések, stb… Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), Alcantara kárpit, állítható combtámasz, állítható kormány, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata sebességváltó, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, fedélzeti komputer, fényszórómosó, full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, koccanásgátló, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






