Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
SUZUKI SPLASH 1.0 GLX CD AC MP3 EU5 76.000km VÉGIG VEZETETT SZERVIZKÖNYV ÜLÉSFŰTÉS MULTIKORMANY KLIMA
| Vételár: | 1 849 000 Ft |
| Gyártási év: | 2012/03 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 76 000 km |
| Kivitel: | Ferdehátú |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Benzin |
| Sebességváltó: | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 996 cm³ |
| Teljesítmény: | 50 kW, 68 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Manuális klíma |
| Szín: | Világoskék (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 975 kg |
| Össztömeg: | 1 485 kg |
| Csomagtartó: | 178 liter |
| Leírás: | Ködfényszórók, Színezett- Hővédő Üvegezés, Elektromos Ablakemelők, Elektromos Tükörállítás, Multifunkciós Kormánykerék, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, Gyári Audiorendszer, Fűthető Ülések, Dönthető Utasülések, stb. A GÉPJÁRMŰ VÉGIG VEZETETT SZERVIZKÖNYVES, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, fűthető első ülés, fűthető tükör, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, manuális klíma, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, hölgy tulajdonostól, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






