Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
AUDI S7 Sportback 55 TDI quattro Tiptronic ic [5 személy] 21ALU B&O AUDIO HeadUP HOLTTÉRFIGYELŐ VIRTUAL COCKPIT
| Vételár: | 16 999 000 Ft |
| Gyártási év: | 2021/02 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2026/06 |
| Km. óra állás: | 144 000 km |
| Kivitel: | Coupe |
| Hajtás: | Összkerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 2967 cm³ |
| Teljesítmény: | 253 kW, 344 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Digitális többzónás klíma |
| Szín: | Kék (metál) |
| Kárpit színe (1): | Fekete |
| Saját tömeg: | 2 085 kg |
| Össztömeg: | 2 635 kg |
| Csomagtartó: | 525 liter |
| Leírás: | Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, állófűtés, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, automata fényszórókapcsolás, automata távfény, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, bekanyarodási asszisztens, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, digitális többzónás klíma, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromosan behajtható külső tükrök, elektronikus futómű hangolás, első-hátsó parkolóradar, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fáradtságérzékelő, fedélzeti komputer, fényszórómosó, full extra, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, holttér-figyelő rendszer, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kanyarkövető fényszóró, koccanásgátló, kormányváltó, könnyűfém felni, kulcs nélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, memóriás utasülés, memóriás vezetőülés, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, parkolóasszisztens, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sportfutómű, sportülések, szervokormány, színezett üveg, távolsági fényszóró asszisztens, távolságtartó tempomat, tolatókamera, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, azonnal elvihető, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






