Kapcsolat
Burányi Autó Kft.
Cím: 9028 Győr,
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Nyitvatartás
Fehérvári út 74/B.
Telefon:
+36304711182
+36702502579
Fax: +3696313999
E-mail:
info@buranyi-auto.hu
Térkép
Aktuális kínálatunk
HYUNDAI I40 1.7 CRDi LP Comfort PDC VONÓHOROG ÜLÉSFŰTÉS VÉGIG VEZETETT SZERVIZKÖNYV
| Vételár: | 2 995 000 Ft |
| Gyártási év: | 2015/02 |
| Okmányok jellege: | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes: | 2028/05 |
| Km. óra állás: | 196 000 km |
| Kivitel: | Kombi |
| Hajtás: | Első kerék |
| Állapot: | Normál |
| Üzemanyag: | Dízel |
| Sebességváltó: | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom: | 1685 cm³ |
| Teljesítmény: | 85 kW, 116 LE |
| Szállítható szem. száma: | 5 fő |
| Ajtók száma: | 5 |
| Klíma fajtája: | Automata klíma |
| Szín: | Fekete (metál) |
| Kárpit színe (1): | Sötétszürke |
| Saját tömeg: | 1 485 kg |
| Össztömeg: | 2 120 kg |
| Csomagtartó: | 553 liter |
| Leírás: | Ködfényszórók, Gyári LED Nappali Menetfény, Színezett- Sötétített Hővédő Üvegezés, PDC- Parkradar, Levehető Vonóhorog, 4x Elektromos Ablakemelő, Elektromos Tükörállítás, Multifunkciós Bőrkormány, Fedélzeti Computer, Fényre Sötétedő Tükrök, Gyári Audiorendszer, AUX Audio és USB Csatlakozási Felület, Klímaberendezés, Középső Kartámasz, Fűthető Ülések, Állítható Ülésmagasság, Dönthető Utasülések, stb… A GÉPJÁRMŰ VEZETETT SZERVIZKÖNYVES, LEINFORMÁLHATÓ, NYOMONKÖVETHETŐ ELŐÉLETŰ! Megkímélt, Szép Állapot! Hitel- Csere Lehetséges! Igény esetén akár 1 ÉV GARANCIÁVAL! Bővebb információ és további autóink megtekintéséhez, kérem tekintse meg honlapunk! |
| Felszereltség: | ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, automatikusan sötétedő belső tükör, automatikusan sötétedő külső tükör, AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, CD-s autórádió, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fényszóró magasságállítás, függönylégzsák, fűthető első ülés, fűthető tükör, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, ködlámpa, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, menetfény, multifunkciós kormánykerék, oldallégzsák, szervokormány, színezett üveg, tolatóradar, USB csatlakozó, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, vonóhorog, autóbeszámítás lehetséges, garantált km futás, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv. |
Képek:
Vissza az előző oldalra!






